KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Žlutá kuchyně v panelovém bytě

> Kuchyně > Žlutá kuchyně v panelovém bytě

Kód realizace: RG3819

Moderní kuchyně v paneláku není utopie. Pro panelové byty, které jsou známé svými skromnými dispozicemi, přinášíme inovativní řešení, které maximalizuje využití prostoru: panelákový program. Díky němu si můžete pořídit malou kuchyni přesně podle svého stylu. Nabízíme širokou škálu kuchyňských linek, včetně jedinečné žluté kuchyně, která dodá vašemu prostoru svěží a moderní vzhled. Žlutá kuchyňská linka není tolik obvyklá, tudíž vám ji návštěva bude tajně závidět. Žlutá kuchyně v kombinaci s bílou nepůsobí v prostoru tolik rušivě. Naopak prostor se tím rozzáří a pozitivně vás naladí.

Náš program pro panelákové kuchyně nabízí flexibilitu a funkčnost, aniž byste museli slevovat ze svých nároků na design. Skleněná obložková deska s plnou barevnou škálou dle vzorkovnice RAL umožňuje odvážné experimentování s barvami. Prostor může být dále optimalizován například protažením pracovní desky do okenního parapetu. Díky tomu vytvoříte praktický barový stolek, aniž byste omezili funkčnost radiátoru. Zároveň s kuchyňskou linkou pod oknem docílíte přírodního světla.

Náš rozsáhlý sortiment nabízí nejen moderní kuchyně, ale také celou řadu kuchyňských spotřebičů a dalších prvků pro panelové byty. Ať už plánujete kompletní rekonstrukci kuchyně nebo máte svou vysněnou kuchyňskou linku, náš tým odborníků je připraven vám pomoci. Pro lepší představu vám rádi vypracujeme vizualizaci.

Plánujete rekonstrukci celého bytového jádra, nebo zařizujete novostavbu? Poradíme vám i s dalším nábytkem. Pro inspiraci se podívejte na naše realizace, nebo si projděte virtuální prohlídky. Pomůžeme vám vytvořit harmonický a funkční domov přesně na míru.

Strana v katalogu

45

NEjnovější v Blogu

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více
Žlutá kuchyně se zabudovanými spotřebiči

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně? S ohledem na finance a svoje potřeby

Více
Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více