KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Bytová kuchyňská linka korálově modrá 4

Kuchyňská linka s rohovým dřezem

> Kuchyně > Kuchyňská linka s rohovým dřezem

Kód realizace: RG993

Plánujete novou kuchyň nebo rekonstrukci kuchyně stávající? Naše kuchyňské studio vám vytvoří řešení na míru pro každý interiér. Kuchyňská linka s rohovým dřezem je mezi zákazníky vyhledávanou klasikou, která kombinuje funkčnost a moderní design. Rohový dřez v kuchyni je nejen praktický, ale také esteticky příjemný a dovoluje efektivně využít prostor.

Nabízíme širokou škálu rohových dřezových skříněk i samotných rohových dřezů. V Gabonu rozumíme, že každý prostor je jedinečný. I proto se zaměřujeme na nábytek vyráběný přesně na míru nejen dispozicím místnosti, ale i vašemu vkusu.

Inspirujte se příkladem realizace z Lískovce, kde zákazníci zvolili zajímavou kombinaci béžové a korálově modré barvy dvířek. V rohu byla dle přání zákazníka vyvýšená skříň s granitovým dřezem. Neopomenutelným prvkem je roletový systém Rehau, který byl použit na skříňce nad myčkou, což dodává kuchyni moderní vzhled a praktičnost.

Inspirovat se můžete i prostřednictvím realizací, které jsme již pro naše klienty vytvořili. Ať už hledáte inspiraci pro klasické kuchyně, nebo pro moderní řešení, jsme zde, abychom vám pomohli vytvořit kuchyň vašich snů.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více