paneláková kuchyň rustikální

Vybavení

> Vybavení

Vybavenost kuchyně a kuchyňské linky vestavnými spotřebiči a dalšími doplňky rozhoduje o její praktičnosti a ergonomii. Vždyť co by to bylo za kuchyň bez kvalitních kuchyňských spotřebičů? Již při počátečním návrhu kuchyně je důležité s každým spotřebičem a jeho umístěním předem počítat. Kuchyňské studio GABON v Brně realizuje kompletní dodávky kuchyní na míru včetně kuchyňského vybavení. Kuchyňské linky vám dodáme včetně spotřebičů a veškerého vybavení kuchyní. Potěšíme vás také naší rozsáhlou škálou nabízených materiálů a kováníkuchyňských dřezů a nábytkových prvků. Pomůžeme vám navrhnout nejvhodnější řešení kuchyně včetně spotřebičů a dalších doplňků, aby byly vhodně umístěné a zároveň vždy rychle po ruce. Plynové a elektrické spotřebiče zapojí naši profesionální technici.

Kuchyň do každého interiéru

Můžete vybírat také z široké nabídky nejrůznějších materiálů dostupných na našem trhu, díky tomuto širokému výběru jsme schopni navrhnout a realizovat kuchyň, která skvěle zapadne do každého interiéru. Výběr spotřebičů a doplňků díky dnešní široké nabídce není jednoduchou záležitostí, proto vám při výběru ochotně pomůžeme. Navrhneme vám a doporučíme produkty renomovaných značek, které máme ověřené dlouholetou spoluprací. Dle vašich požadavků novou kuchyň doplníme o celou škálu kuchyňských doplňků od renomovaných značek, jakými jsou dřezy, nábytkové kování, drátěný program, osvětlení, výsuvné systémy atd. Samozřejmostí v našich kuchyních je tlumené dovírání dvířek a šuplíků, případně další mechanismy, které zvyšují komfort i atraktivitu kuchyně.

NEjnovější v Blogu

Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více
kuchyně pro invalidy

Kuchyně pro vozíčkáře musí odpovídat potřebám handicapovaného. Jak vhodně přizpůsobit kuchyňskou linku a další vybavení?

Více
obývací pokoj s kuchyní

Obývák s ložnicí v jednom? Kvalitní spánek můžete mít i v omezeném prostoru

Více
Kuchyně s mozaikovým obkladem

Toužíte po výjimečné kuchyni? S mozaikou získáte moderní a nadčasový interiér

Více
Dřevěná designová kuchyně

Dřevo v interiéru nikdy nevyjde z módy. Jaké barvy momentálně letí?

Více