Rekonstrukce

> Rekonstrukce

Rekonstrukce kuchyně

Chystáte se renovovat kuchyni? Rekonstrukci kuchyně je potřeba věnovat velkou pozornost, aby se stala příjemným místem, kde se bude vařit, stolovat a setkávat se s ostatními lidmi. Vyžadujete-li prvotřídní kvalitu rekonstrukce kuchyně v paneláku, je vhodný okamžik oslovit specialisty na kompletní rekonstrukce kuchyní. Jsme připraveni zhmotnit vaše požadavky na novodobou a moderně vyhlížející kuchyň i v panelákovém bytě. Přestavba kuchyně v našem podání, to je naprosto individuální přístup ke každému zákazníkovi, který je vybaven bohatými zkušenostmi v oboru. Provedeme komplexní rekonstrukce kuchyně nejen v Brně se všemi náležitostmi.

Kuchyně na míru

Rekonstrukce kuchyně, to je další část našeho bohatého a profesionálního portfolia služeb. Rekonstrukce jsou vždy prováděny na míru, podle současných moderních trendů. Pomůžeme vám navrhnout komplexní řešení, které bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Zajistíme nejen návrh, ale i výrobu kuchyně, ale také veškeré potřebné práce, které s rekonstrukcí souvisí. Rekonstrukce kuchyně na míru obvykle vyžaduje zcela nové instalace vody, rozvody elektřiny a plynu, podlah a malířské práce. Prostřednictvím vlastního realizačního týmu provedeme veškeré řemeslnické práce, potřebné k instalaci nové kuchyňské linky.  Ať je vaše představa o nové kuchyni jakákoliv, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám ji splnit! Přidejte se k řadě našich spokojených zákazníků.

Rekonstrukce bytu

Přestěhovali jste se do nového bytu a chtěli byste si jej upravit podle svých představ, nebo jste se rozhodli pro změnu vašeho původního bydlení? Kompletní rekonstrukce bytu zajistí dokonalou a ideální podobu vašeho bydlení. Rekonstrukce bytu jsou v současné době stále žádanější. Byty staré dvacet i třicet let již nevyhovují současným bytovým trendům, ale také nárokům a potřebám svých majitelů. Zvýšila se i náročnost na vzhled a především na kvalitu použitých materiálů a bytového vybavení. Rekonstrukcí se byt upraví potřebám a představám jeho majitele. Celková rekonstrukce bytu je ten nejvhodnější způsob a my vám pomůžeme naplnit vaši představu a váš rekonstrukční záměr zrealizovat. Kvalitně provedená renovace vám zajistí příjemné bydlení na řadu let.

Rekonstruovaný byt je lepší, než novostavba

Pokud máte zájem o kompletní rekonstrukce bytu nejen v Brně, potom jste tu správně. Při rekonstrukci se spolehněte na firmu, která nabízí komplexní služby. Všechny garance a záruky jsou tak u jednoho dodavatele. Každá rekonstrukce interiéru je prováděna v různém rozsahu, podle přání a představ klienta. Díky našim bohatým zkušenostem, které pochází z mnoha úspěšně dokončených realizací, dokážeme každému zákazníkovi poradit a pomoci vybrat nejvhodnější řešení. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme podrobnější informace a zodpovíme vaše dotazy ohledně rekonstrukce bytu. Obraťte se na společnost Gabon v Brně!

Fotoseriál

Zde si můžete prohlédnout podrobnou ukázku naší práce od návrhu kuchyně až po předání hotové realizace.

Videoseriál

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více