Rekonstrukce

> Rekonstrukce

Rekonstrukce kuchyně

Chystáte se renovovat kuchyni? Rekonstrukci kuchyně je potřeba věnovat velkou pozornost, aby se stala příjemným místem, kde se bude vařit, stolovat a setkávat se s ostatními lidmi. Vyžadujete-li prvotřídní kvalitu rekonstrukce kuchyně v paneláku, je vhodný okamžik oslovit specialisty na kompletní rekonstrukce kuchyní. Jsme připraveni zhmotnit vaše požadavky na novodobou a moderně vyhlížející kuchyň i v panelákovém bytě. Přestavba kuchyně v našem podání, to je naprosto individuální přístup ke každému zákazníkovi, který je vybaven bohatými zkušenostmi v oboru. Provedeme komplexní rekonstrukce kuchyně nejen v Brně se všemi náležitostmi.

Kuchyně na míru

Rekonstrukce kuchyně, to je další část našeho bohatého a profesionálního portfolia služeb. Rekonstrukce jsou vždy prováděny na míru, podle současných moderních trendů. Pomůžeme vám navrhnout komplexní řešení, které bude nejlépe odpovídat vašim potřebám. Zajistíme nejen návrh, ale i výrobu kuchyně, ale také veškeré potřebné práce, které s rekonstrukcí souvisí. Rekonstrukce kuchyně na míru obvykle vyžaduje zcela nové instalace vody, rozvody elektřiny a plynu, podlah a malířské práce. Prostřednictvím vlastního realizačního týmu provedeme veškeré řemeslnické práce, potřebné k instalaci nové kuchyňské linky.  Ať je vaše představa o nové kuchyni jakákoliv, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám ji splnit! Přidejte se k řadě našich spokojených zákazníků.

Rekonstrukce bytu

Přestěhovali jste se do nového bytu a chtěli byste si jej upravit podle svých představ, nebo jste se rozhodli pro změnu vašeho původního bydlení? Kompletní rekonstrukce bytu zajistí dokonalou a ideální podobu vašeho bydlení. Rekonstrukce bytu jsou v současné době stále žádanější. Byty staré dvacet i třicet let již nevyhovují současným bytovým trendům, ale také nárokům a potřebám svých majitelů. Zvýšila se i náročnost na vzhled a především na kvalitu použitých materiálů a bytového vybavení. Rekonstrukcí se byt upraví potřebám a představám jeho majitele. Celková rekonstrukce bytu je ten nejvhodnější způsob a my vám pomůžeme naplnit vaši představu a váš rekonstrukční záměr zrealizovat. Kvalitně provedená renovace vám zajistí příjemné bydlení na řadu let.

Rekonstruovaný byt je lepší, než novostavba

Pokud máte zájem o kompletní rekonstrukce bytu nejen v Brně, potom jste tu správně. Při rekonstrukci se spolehněte na firmu, která nabízí komplexní služby. Všechny garance a záruky jsou tak u jednoho dodavatele. Každá rekonstrukce interiéru je prováděna v různém rozsahu, podle přání a představ klienta. Díky našim bohatým zkušenostem, které pochází z mnoha úspěšně dokončených realizací, dokážeme každému zákazníkovi poradit a pomoci vybrat nejvhodnější řešení. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme podrobnější informace a zodpovíme vaše dotazy ohledně rekonstrukce bytu. Obraťte se na společnost Gabon v Brně!

Fotoseriál

Zde si můžete prohlédnout podrobnou ukázku naší práce od návrhu kuchyně až po předání hotové realizace.

Videoseriál

NEjnovější v Blogu

Provence styl v kuchyni je trendem posledních let. Co jej charakterizuje?

Více

Kuchyně spojená s obývacím pokojem – 4 tipy pro tento moderní trend

Více

Před rekonstrukcí kuchyně zvažte její uspořádání. Jaké máte možnosti?

Více
spotřebiče do kuchyně

5 důležitých spotřebičů, bez kterých se vaše kuchyně rozhodně neobejde.

Více

Jak chytře vyřešit kuchyň na malém prostoru? Přinášíme tipy pro její realizaci

Více

Rekonstrukci kuchyně plánujte do detailu. Je to investice na spoustu let

Více