KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Moderní studentský pokoj

> Nábytek > Moderní studentský pokoj

Kód realizace: RG3817

Jak zařídit moderní studentský pokoj, aby byl funkční a stylový? Pokoj pro studenta vyžaduje promyšlení každého centimetru. Obzvlášť pokud se jedná o pokoj v paneláku, který nedisponuje ideálními rozměry.

Vytvoření moderního studentského pokoje je výzvou. Kromě rozměrů je důležité myslet i na vkus toho, pro koho je pokoj určen. Díky možnosti výroby nábytku na míru můžete tento problém elegantně vyřešit. A vytvořit tak pro svého studenta místo, kde bude rád trávit svůj čas.

Nezáleží na tom, jestli hledáte inspiraci pro malý studentský pokoj nebo potřebujete tipy na rekonstrukci stávajícího pokoje. Pomůžeme vám zařídit studentský pokoj od postele, šatní skříně s dostatečným úložným prostorem, až po pracovní či herní stůl a poličky na zeď. Nábytek na míru přesně podle studentských představ. Mladistvý a svěží dojem dodá originální dřevěný panel na stěnu.

Projděte si naše realizace a objevte inspirující tipy a triky pro zařizování moderního studentského pokoje! Pokud si nebudete vědět rady, naši odborníci vám vypracují vizualizaci, jak by mohl pokoj pro studenta přesně vypadat.

Strana v katalogu

81

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více