Kuchyňské studio Gabon

> O nás > Kuchyňské studio Gabon

Kuchyňské studio GABON se řadí mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. O kvalitě dodávaného nábytku svědčí i fakt, že firma uspěla nejen na náročném českém trhu, ale svůj úspěch slaví i na rakouském, německém a švýcarském trhu.

Kuchyně Gabon – Historie

Kuchyňské studio GABON, výrobce kuchyní a nábytku, vzniklo roku 1992. Přibližně od roku 1998 se začalo zaměřovat více na výrobu kuchyňských linek. Tato strategie byla natolik úspěšná, že výrobní prostory v Brně – Bystrci přestaly dostačovat. Veškerý výrobní potenciál firmy byl tedy přesunut do nových prostor na ulici Hájecká 12 v Brně – Černovicích, kde firma na ploše 1500 m2 působila do roku 2017. Od tohoto roku firma funguje ve vlastním, moderním výrobním areálu na Rohlence 296 a vyrábí velké množství kuchyňských linek vestavných skříní a dalšího nábytku.

Kuchyně Gabon – Současnost

V současné době mají Kuchyně GABON 40 zaměstnanců a zabývá se z 80 % výrobou kuchyňských linek, kuchyňského nábytku, dodávkou kuchyňských spotřebičů a všeho co s kuchyněmi souvisí. Firma nabízí i veškeré související práce – instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské. Lze tedy hovořit o dodávce na klíč.

Naše politika „Spokojený zákazník“

Této politice je podřízeno veškeré dění ve firmě. Počínaje rozsáhlou škálou dodávaných materiálů a kování, nábytkových prvků a kuchyňských spotřebičů, přes vytvoření počítačového návrhu Vaší nové kuchyně zdarma, přesné zaměření kuchyňských prostor laserovými měřidly, výrobou na CNC strojích, precizní a několikanásobnou kontrolou veškerých výrobků, až po profesionální montáž. Firma dodržuje veškeré postupy nastavené dle ISO 9001. Za zmínku stojí i ekologické chování firmy, kdy veškerý firemní odpad je pečlivě tříděn a recyklován.

Virtuální prohlídka

Klikněte do obrázku a projděte se naší výstavní plochou.

NEjnovější v Blogu

Provence styl v kuchyni je trendem posledních let. Co jej charakterizuje?

Více

Kuchyně spojená s obývacím pokojem – 4 tipy pro tento moderní trend

Více

Před rekonstrukcí kuchyně zvažte její uspořádání. Jaké máte možnosti?

Více
spotřebiče do kuchyně

5 důležitých spotřebičů, bez kterých se vaše kuchyně rozhodně neobejde.

Více

Jak chytře vyřešit kuchyň na malém prostoru? Přinášíme tipy pro její realizaci

Více

Rekonstrukci kuchyně plánujte do detailu. Je to investice na spoustu let

Více