Kuchyňské studio Gabon

> O nás > Kuchyňské studio Gabon

Kuchyňské studio GABON se řadí mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. O kvalitě dodávaného nábytku svědčí i fakt, že firma uspěla nejen na náročném českém trhu, ale svůj úspěch slaví i na rakouském, německém a švýcarském trhu.

Kuchyně Gabon – Historie

Kuchyňské studio GABON, výrobce kuchyní a nábytku, vzniklo roku 1992. Přibližně od roku 1998 se začalo zaměřovat více na výrobu kuchyňských linek. Tato strategie byla natolik úspěšná, že výrobní prostory v Brně – Bystrci přestaly dostačovat. Veškerý výrobní potenciál firmy byl tedy přesunut do nových prostor na ulici Hájecká 12 v Brně – Černovicích, kde firma na ploše 1500 m2 působila do roku 2017. Od tohoto roku firma funguje ve vlastním, moderním výrobním areálu na Rohlence 296 a vyrábí velké množství kuchyňských linek vestavných skříní a dalšího nábytku.

Kuchyně Gabon – Současnost

V současné době mají Kuchyně GABON 40 zaměstnanců a zabývá se z 80 % výrobou kuchyňských linek, kuchyňského nábytku, dodávkou kuchyňských spotřebičů a všeho co s kuchyněmi souvisí. Firma nabízí i veškeré související práce – instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské. Lze tedy hovořit o dodávce na klíč.

Naše politika „Spokojený zákazník“

Této politice je podřízeno veškeré dění ve firmě. Počínaje rozsáhlou škálou dodávaných materiálů a kování, nábytkových prvků a kuchyňských spotřebičů, přes vytvoření počítačového návrhu Vaší nové kuchyně zdarma, přesné zaměření kuchyňských prostor laserovými měřidly, výrobou na CNC strojích, precizní a několikanásobnou kontrolou veškerých výrobků, až po profesionální montáž. Firma dodržuje veškeré postupy nastavené dle ISO 9001. Za zmínku stojí i ekologické chování firmy, kdy veškerý firemní odpad je pečlivě tříděn a recyklován.

Virtuální prohlídka

Klikněte do obrázku a projděte se naší výstavní plochou.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více