Kuchyňské studio Gabon

> O nás > Kuchyňské studio Gabon

Kuchyňské studio GABON se řadí mezi největší dodavatele kuchyní pro Brno a Jihomoravský kraj. O kvalitě dodávaného nábytku svědčí i fakt, že firma uspěla nejen na náročném českém trhu, ale svůj úspěch slaví i na rakouském, německém a švýcarském trhu.

Kuchyně Gabon – Historie

Kuchyňské studio GABON, výrobce kuchyní a nábytku, vzniklo roku 1992. Přibližně od roku 1998 se začalo zaměřovat více na výrobu kuchyňských linek. Tato strategie byla natolik úspěšná, že výrobní prostory v Brně – Bystrci přestaly dostačovat. Veškerý výrobní potenciál firmy byl tedy přesunut do nových prostor na ulici Hájecká 12 v Brně – Černovicích, kde firma na ploše 1500 m2 působila do roku 2017. Od tohoto roku firma funguje ve vlastním, moderním výrobním areálu na Rohlence 296 a vyrábí velké množství kuchyňských linek vestavných skříní a dalšího nábytku.

Kuchyně Gabon – Současnost

V současné době mají Kuchyně GABON 40 zaměstnanců a zabývá se z 80 % výrobou kuchyňských linek, kuchyňského nábytku, dodávkou kuchyňských spotřebičů a všeho co s kuchyněmi souvisí. Firma nabízí i veškeré související práce – instalatérské, elektrikářské, zednické, malířské a podlahářské. Lze tedy hovořit o dodávce na klíč.

Naše politika „Spokojený zákazník“

Této politice je podřízeno veškeré dění ve firmě. Počínaje rozsáhlou škálou dodávaných materiálů a kování, nábytkových prvků a kuchyňských spotřebičů, přes vytvoření počítačového návrhu Vaší nové kuchyně zdarma, přesné zaměření kuchyňských prostor laserovými měřidly, výrobou na CNC strojích, precizní a několikanásobnou kontrolou veškerých výrobků, až po profesionální montáž. Firma dodržuje veškeré postupy nastavené dle ISO 9001. Za zmínku stojí i ekologické chování firmy, kdy veškerý firemní odpad je pečlivě tříděn a recyklován.

Virtuální prohlídka

Klikněte do obrázku a projděte se naší výstavní plochou.

NEjnovější v Blogu

Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více
kuchyně pro invalidy

Kuchyně pro vozíčkáře musí odpovídat potřebám handicapovaného. Jak vhodně přizpůsobit kuchyňskou linku a další vybavení?

Více
obývací pokoj s kuchyní

Obývák s ložnicí v jednom? Kvalitní spánek můžete mít i v omezeném prostoru

Více
Kuchyně s mozaikovým obkladem

Toužíte po výjimečné kuchyni? S mozaikou získáte moderní a nadčasový interiér

Více
Dřevěná designová kuchyně

Dřevo v interiéru nikdy nevyjde z módy. Jaké barvy momentálně letí?

Více