KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Kuchyňská linka pod oknem

> Kuchyně > Kuchyňská linka pod oknem

Kód realizace: RG1843

Přemýšlíte, jak nejlépe rozvrhnout kuchyňskou linku s oknem, aby vám v ní bylo co nejpříjemněji? V nových rodinných domech a bytech si můžete sami určit umístění kuchyně tak, aby vyhovovalo všem standardům. A to i těm světelným. Ideální je, pokud je kuchyňská linka pod oknem, nebo v jeho blízkosti. Díky dennímu světlu se vám bude nejen lépe vařit, ale kuchyně působí útulněji. Navíc budete mít vždy přehled o tom, co se děje venku, nemluvě o možnosti pěstování bylinek.

Máte atypický prostor, nebo kuchyň rekonstruujete? Ani to není problém, kuchyňskou linku umíme realizovat přesně na míru a využít tak nejvíce přirozeného světla, které dané místo nabízí. Okno začleníme i do kuchyně ve tvaru účka, ale i rohové kuchyně či kuchyně s ostrůvkem. Nemáte okno? Variantou zdroje přirozeného světla může být i světlovod, který je velmi efektivní.

Jak bude vaše prosluněná kuchyně přesně vypadat? Napoví vizualizace, kterou vám zdarma vyhotoví naši odborníci z profesionálního kuchyňského studia GABON. Ti na základě dispozic vaší kuchyně vypracují též návrh zohledňující i přirozené osvětlení a světelný komfort. Starosti si nemusíte dělat ani s výběrem vhodných kuchyňských spotřebičů a zařízení kuchyně, které bude nejlépe korespondovat nejen se samotnou kuchyní, ale i zařízením celého bytu či domu. Návrh obsahuje i špičkové elektrické spotřebiče a další zařízení kuchyně, jako je kuchyňský dřez, baterie do kuchyně či digestoř. Zařízení i spotřebiče vám zdarma nainstalujeme a postaráme se i o pozáruční servis. Pro inspiraci, jak by mohla vaše kuchyně vypadat, nahlédněte do našich realizací, nebo nás navštivte na prodejně.

Strana v katalogu

11

NEjnovější v Blogu

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více
Žlutá kuchyně se zabudovanými spotřebiči

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně? S ohledem na finance a svoje potřeby

Více
Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více