KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Rovná kuchyňská linka

> Kuchyně > Rovná kuchyňská linka

Kód realizace: RG3764

Každý z nás chce mít doma kuchyňskou linku, kde se bude cítit dobře. Ať už plánujete modernizaci, nebo navrhujete novou kuchyň, pomůžeme vám najít tu nejlepší variantu.

Rovné kuchyňské linky jsou stále oblíbené

Rovné kuchyňské linky patří k nejoblíbenějším typům kuchyní. Rovná kuchyňská linka vypadá moderně a vzdušně. Díky liniovému uspořádání působí velmi elegantně. Vhodná je především do menších prostor, ale dobře bude vypadat i v těch větších.

Rovnou kuchyňskou linku oceníte, pokud máte radiátory pod okny. Lze ji totiž umístit kdekoli v místnosti.

Podélná kuchyň je ideální pro úzké prostory

Pokud máte k dispozici pouze úzký prostor, vhodnou volbou je podélná kuchyně. Podélná kuchyňská linka kopíruje zdi v místnosti, takže využije i poslední centimetr. Toto uspořádání je praktické a úsporné. Malé kuchyně tohoto typu jsou ideální volbou například do panelákových kuchyní, kde není dostatek prostoru.

Plánujete rekonstrukci kuchyně či pořizujete novou do rodinného domu? Nemáte dostatek prostoru pro rohovou kuchyňskou linku či velkou kuchyň s barem nebo dokonce kuchyň s ostrůvkem? Malá rovná kuchyň může být vhodným řešením. Rovnou kuchyňskou linku lze pojmout klasickým způsobem, ale také moderním. Do klasických kuchyní navrhujeme základní barvy a materiály, zatímco u moderních kuchyní je možné více experimentovat a volit zajímavější barevné kombinace. Mezi moderními kuchyněmi, které jsme realizovali, jsou například žlutá kuchyňská linka, černá matná kuchyň či dokonce červená kuchyň. Jakou barvu a materiál zvolíte vy?

Poradíme s materiály i spotřebiči

V našem kuchyňském studiu najdete nepřeberné množství materiálů i spotřebičů do kuchyně od předních výrobců. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější varianty. Vyřešíme estetické detaily i praktické úložné prostory. Zakryjeme nevzhledné rozvody. Dodáme a namontujeme vestavné spotřebiče, flexibilní kuchyňské baterie i dřezy.

Naši designéři jsou připraveni vám poradit a navrhnout kuchyň přesně na míru vašim snům.

Strana v katalogu

47

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více