KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Kuchyně s kompaktní kuchyňskou deskou

> Kuchyně > Kuchyně s kompaktní kuchyňskou deskou

Kód realizace: RG3777

Hledáte moderní a zároveň praktickou kuchyňskou linku? Pak je pro vás skvělou volbou kuchyň s kompaktní deskou.

Kompaktní desky jsou velmi pevné, vyznačují se opravdu dlouhou životností a velmi snadnou údržbou. Dají se do nich frézovat výřezy pro dřez či varnou desku. Ty pak plynule zapadnou do pracovní plochy bez vyčnívajících hran. Tím se výrazně usnadní údržba celé kuchyňské linky. Díky tenkému profilu působí kuchyňská linka minimalisticky a vzdušně.

Kompaktní desky se vyrábí z velmi odolných materiálů, které zajišťují vysokou pevnost a odolnost proti poškrábání a vysokým teplotám. Kompaktní desky jsou nenasákavé, takže odolají vlhkosti a nedeformují se. Snadno se udržují v čistotě. Kompaktní desku stačí otřít vlhkým hadrem a veškeré nečistoty jsou pryč. Neulpívají na nich skvrny od potravin či olejů.

Kompaktní kuchyňské desky nabízíme v široké škále dekorů a barev od renomovaných výrobců jako je například firma Egger. Můžete zvolit dekor dřeva, betonový look i vysoce lesklé akrylátové povrchy. Vyberte si barvu, která se bude hodit k stylu vaší kuchyně.

Kompaktní desky můžeme zpracovat na míru vaší kuchyně včetně všech potřebných otvorů a výřezů pro dřez, varnou desku či kuchyňskou baterii. Kompaktní desky mohou být vyrobeny pro rohové kuchyně, kuchyně s barem či kuchyně s ostrůvkem, ale také kompaktní desku oceníte v kuchyni na chalupě.

Navrhneme vám moderní kuchyni s kompaktní deskou přesně podle vašich představ. Vyberte si z našich kuchyňských linek tu pravou pro váš interiér.

Strana v katalogu

53

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více