KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Černý nábytek v interiéru

> Nábytek > Koncept Gabon > Černý nábytek v interiéru

Kód realizace: RG3814

Jedním z moderních trendů při stavbě i rekonstrukci bytů i domů je propojení kuchyně s obývákem. Prostor působí vzdušněji, na druhou stranu se tím mnohdy zmenšuje místo, které lze využít pro kuchyňskou linku. Proto je potřeba o rozvržení přemýšlet do posledního detailu.

Pohrát si můžete i s barvou. Černá neztrácí nic ze své elegance a dodá prostoru punc luxusu. Ideální je kombinace se dřevem, ale i jinými rustikálními materiály jako je leštěná betonová stěrka. Dalším zajímavým prvkem je LED osvětlení, ale i netradiční kuchyňské spotřebiče. Co byste řekli na černý kuchyňský dřez nebo černou kuchyňskou baterii? Dáváte přednost klasické kuchyni a vzhledu? I do té umíme černé prvky vkusně prolnout.

Černou však můžete zakomponovat i do ostatních místností. Prostor bytu tak bude působit harmonicky a koherentně. Hodí se nejen do obývacího pokoje, ale i předsíně a dalších částí vašeho domova. Černým doplňujícím prvkem může být například i nábytkové kování, nebo moderní prvek v podobě akustického panelu. Pokud si nejste jisti, jak bude výsledek vypadat, naši odborníci vám rádi vytvoří 3D vizualizaci, díky které budete mít představu vašeho domova přímo před očima. Napoví vám i galerie našich realizací.

Strana v katalogu

71

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více