KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Číst dále v Blogu:

Sektorové kuchyně zaujmou originalitou, kvalitou provedení a cenou

> Blog > Sektorové kuchyně zaujmou originalitou, kvalitou provedení a cenou

Kuchyň je srdcem každé domácnosti. Je proto důležité, aby splňovala vaše představy. A s tím vám pomůžou sektorové kuchyně.

Kuchyně s volitelnou sestavou skříněk jsou mimořádně oblíbené, protože se dají kombinovat přesně podle vašeho vkusu i prostorových možností. To vy rozhodujete, co kam umístíte.

Velký výběr stylů i materiálů

Pokud se rozhodnete pro sektorovou kuchyňskou linku, budete moci vybírat z různých stylů. Líbí se vám rustikální či retro styl, nebo upřednostňujete moderní minimalistický design? Sektorové kuchyně seženete v každém z nich.

Stejně bohatý je i výběr materiálů, a to nejen těch, ze kterých jsou vyrobené jednotlivé skříňky. Vybrat si můžete například i typy a materiály dřezů a dřezových baterií.

Samozřejmostí je také možnost zvolit si barevné provedení vaší kuchyně. Kromě klasických barev tak můžete upřednostnit i ty méně tradiční, které dodají vaší kuchyni jemný nádech extravagance.

Kuchyně podle vašich představ

Další výhodou tohoto typu kuchyně je možnost poskládat si kuchyňskou linku na míru. Při koupi skříněk máte dvě možnosti. Buď si koupíte pouze skříňky, které potřebujete, nebo si pořídíte celou sestavu a k ní dokoupíte potřebné skříňky navíc.

Další výhody sektorových kuchyní

I když jsou sektorové kuchyně určené primárně do panelákových bytů, lze je umístit kdekoliv. Protože v sobě spojují výhodnou cenu a kvalitní provedení a jsou vyrobené z odolných materiálů, získaly si mimořádnou oblibu.

K té jistě přispívá i to, že rozmanitost a široká škála variant jednotlivých skříněk umožňuje vytvořit kuchyňskou linku, která bude působit originálně a neotřele.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více