KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Číst dále v Blogu:

Sektorové kuchyně zaujmou originalitou, kvalitou provedení a cenou

> Blog > Sektorové kuchyně zaujmou originalitou, kvalitou provedení a cenou

Kuchyň je srdcem každé domácnosti. Je proto důležité, aby splňovala vaše představy. A s tím vám pomůžou sektorové kuchyně.

Kuchyně s volitelnou sestavou skříněk jsou mimořádně oblíbené, protože se dají kombinovat přesně podle vašeho vkusu i prostorových možností. To vy rozhodujete, co kam umístíte.

Velký výběr stylů i materiálů

Pokud se rozhodnete pro sektorovou kuchyňskou linku, budete moci vybírat z různých stylů. Líbí se vám rustikální či retro styl, nebo upřednostňujete moderní minimalistický design? Sektorové kuchyně seženete v každém z nich.

Stejně bohatý je i výběr materiálů, a to nejen těch, ze kterých jsou vyrobené jednotlivé skříňky. Vybrat si můžete například i typy a materiály dřezů a dřezových baterií.

Samozřejmostí je také možnost zvolit si barevné provedení vaší kuchyně. Kromě klasických barev tak můžete upřednostnit i ty méně tradiční, které dodají vaší kuchyni jemný nádech extravagance.

Kuchyně podle vašich představ

Další výhodou tohoto typu kuchyně je možnost poskládat si kuchyňskou linku na míru. Při koupi skříněk máte dvě možnosti. Buď si koupíte pouze skříňky, které potřebujete, nebo si pořídíte celou sestavu a k ní dokoupíte potřebné skříňky navíc.

Další výhody sektorových kuchyní

I když jsou sektorové kuchyně určené primárně do panelákových bytů, lze je umístit kdekoliv. Protože v sobě spojují výhodnou cenu a kvalitní provedení a jsou vyrobené z odolných materiálů, získaly si mimořádnou oblibu.

K té jistě přispívá i to, že rozmanitost a široká škála variant jednotlivých skříněk umožňuje vytvořit kuchyňskou linku, která bude působit originálně a neotřele.

NEjnovější v Blogu

Provence styl v kuchyni je trendem posledních let. Co jej charakterizuje?

Více

Kuchyně spojená s obývacím pokojem – 4 tipy pro tento moderní trend

Více

Před rekonstrukcí kuchyně zvažte její uspořádání. Jaké máte možnosti?

Více
spotřebiče do kuchyně

5 důležitých spotřebičů, bez kterých se vaše kuchyně rozhodně neobejde.

Více

Jak chytře vyřešit kuchyň na malém prostoru? Přinášíme tipy pro její realizaci

Více

Rekonstrukci kuchyně plánujte do detailu. Je to investice na spoustu let

Více