KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Číst dále v Blogu:

Sektorové kuchyně zaujmou originalitou, kvalitou provedení a cenou

> Blog > Sektorové kuchyně zaujmou originalitou, kvalitou provedení a cenou

Kuchyň je srdcem každé domácnosti. Je proto důležité, aby splňovala vaše představy. A s tím vám pomůžou sektorové kuchyně.

Kuchyně s volitelnou sestavou skříněk jsou mimořádně oblíbené, protože se dají kombinovat přesně podle vašeho vkusu i prostorových možností. To vy rozhodujete, co kam umístíte.

Velký výběr stylů i materiálů

Pokud se rozhodnete pro sektorovou kuchyňskou linku, budete moci vybírat z různých stylů. Líbí se vám rustikální či retro styl, nebo upřednostňujete moderní minimalistický design? Sektorové kuchyně seženete v každém z nich.

Stejně bohatý je i výběr materiálů, a to nejen těch, ze kterých jsou vyrobené jednotlivé skříňky. Vybrat si můžete například i typy a materiály dřezů a dřezových baterií.

Samozřejmostí je také možnost zvolit si barevné provedení vaší kuchyně. Kromě klasických barev tak můžete upřednostnit i ty méně tradiční, které dodají vaší kuchyni jemný nádech extravagance.

Kuchyně podle vašich představ

Další výhodou tohoto typu kuchyně je možnost poskládat si kuchyňskou linku na míru. Při koupi skříněk máte dvě možnosti. Buď si koupíte pouze skříňky, které potřebujete, nebo si pořídíte celou sestavu a k ní dokoupíte potřebné skříňky navíc.

Další výhody sektorových kuchyní

I když jsou sektorové kuchyně určené primárně do panelákových bytů, lze je umístit kdekoliv. Protože v sobě spojují výhodnou cenu a kvalitní provedení a jsou vyrobené z odolných materiálů, získaly si mimořádnou oblibu.

K té jistě přispívá i to, že rozmanitost a široká škála variant jednotlivých skříněk umožňuje vytvořit kuchyňskou linku, která bude působit originálně a neotřele.

NEjnovější v Blogu

Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více
kuchyně pro invalidy

Kuchyně pro vozíčkáře musí odpovídat potřebám handicapovaného. Jak vhodně přizpůsobit kuchyňskou linku a další vybavení?

Více
obývací pokoj s kuchyní

Obývák s ložnicí v jednom? Kvalitní spánek můžete mít i v omezeném prostoru

Více
Kuchyně s mozaikovým obkladem

Toužíte po výjimečné kuchyni? S mozaikou získáte moderní a nadčasový interiér

Více
Dřevěná designová kuchyně

Dřevo v interiéru nikdy nevyjde z módy. Jaké barvy momentálně letí?

Více