KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Rohová kuchyň Gabon
Rohová kuchyň Gabon

Číst dále v Blogu:

Rohové kuchyňské linky jsou skvělou volbou nejen do malého prostoru

> Blog > Rohové kuchyňské linky jsou skvělou volbou nejen do malého prostoru

Zařizujete novou kuchyni, a přitom musíte brát ohled na nedostatek prostoru? Nebo máte prostoru dostatek, ale chcete efektivně využít každý centimetr? V obou případech pro vás může být vhodným řešením rohová kuchyň.

Jak už samotný název napovídá, tenhle typ kuchyně bývá situovaný v rohu místnosti. Když do její rohové části umístíte dřez, po obou jeho stranách vzniknou oddělené pracovní plochy. Jednu z nich můžete využívat na přípravu surovin, tu další lze vyhradit sporáku a dalším spotřebičům.

Dřez jako dominanta kuchyňské linky

Rohový dřez vypadá originálně, a tak se snadno může stát dominantou kuchyně. Tento dojem ještě umocníte, pokud zvolíte netradiční materiál a místo nerezového dřezu pořídíte třeba granitový. 

Využijte prostor na maximum

Tenhle typ kuchyně umožňuje dokonalé využití prostoru. Stačí jen vrstvit jednotlivé spotřebiče a skříňky na sebe. Na prázdné stěny můžete umístit poličky, které samotnou linku skvěle doplní, a pokud na ně vyskládáte suroviny uložené ve sklenicích, získáte navíc stylovou a vkusnou dekoraci.  

Místo, které se nachází pod dřezem, je zas vhodné k uschování odpadkového koše.

Vyberte si z různých stylů a provedení

Rohové kuchyňské linky mohou kopírovat stěny pokoje nebo působit jako přirozený předěl mezi dvěma místnostmi, kdy opticky rozdělí otevřený prostor na samostatné části. 

Protože mohou nejen působit moderně, ale dokážou i dotvářet venkovský vzhled, dokonale se hodí jak do malého prostoru, tak i do velké kuchyně v rodinném domě.  

Pokud se pro tenhle typ kuchyně rozhodnete, určitě oceníte bohatý výběr stylů, barevných a povrchových provedení.  Kdybyste si však z množství možností nedokázali vybrat, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám připravíme návrh kuchyně podle vašich představ. 

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více