KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Rohová kuchyň Gabon
Rohová kuchyň Gabon

Číst dále v Blogu:

Rohové kuchyňské linky jsou skvělou volbou nejen do malého prostoru

> Blog > Rohové kuchyňské linky jsou skvělou volbou nejen do malého prostoru

Zařizujete novou kuchyni, a přitom musíte brát ohled na nedostatek prostoru? Nebo máte prostoru dostatek, ale chcete efektivně využít každý centimetr? V obou případech pro vás může být vhodným řešením rohová kuchyň.

Jak už samotný název napovídá, tenhle typ kuchyně bývá situovaný v rohu místnosti. Když do její rohové části umístíte dřez, po obou jeho stranách vzniknou oddělené pracovní plochy. Jednu z nich můžete využívat na přípravu surovin, tu další lze vyhradit sporáku a dalším spotřebičům.

Dřez jako dominanta kuchyňské linky

Rohový dřez vypadá originálně, a tak se snadno může stát dominantou kuchyně. Tento dojem ještě umocníte, pokud zvolíte netradiční materiál a místo nerezového dřezu pořídíte třeba granitový. 

Využijte prostor na maximum

Tenhle typ kuchyně umožňuje dokonalé využití prostoru. Stačí jen vrstvit jednotlivé spotřebiče a skříňky na sebe. Na prázdné stěny můžete umístit poličky, které samotnou linku skvěle doplní, a pokud na ně vyskládáte suroviny uložené ve sklenicích, získáte navíc stylovou a vkusnou dekoraci.  

Místo, které se nachází pod dřezem, je zas vhodné k uschování odpadkového koše.

Vyberte si z různých stylů a provedení

Rohové kuchyňské linky mohou kopírovat stěny pokoje nebo působit jako přirozený předěl mezi dvěma místnostmi, kdy opticky rozdělí otevřený prostor na samostatné části. 

Protože mohou nejen působit moderně, ale dokážou i dotvářet venkovský vzhled, dokonale se hodí jak do malého prostoru, tak i do velké kuchyně v rodinném domě.  

Pokud se pro tenhle typ kuchyně rozhodnete, určitě oceníte bohatý výběr stylů, barevných a povrchových provedení.  Kdybyste si však z množství možností nedokázali vybrat, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám připravíme návrh kuchyně podle vašich představ. 

NEjnovější v Blogu

Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více
kuchyně pro invalidy

Kuchyně pro vozíčkáře musí odpovídat potřebám handicapovaného. Jak vhodně přizpůsobit kuchyňskou linku a další vybavení?

Více
obývací pokoj s kuchyní

Obývák s ložnicí v jednom? Kvalitní spánek můžete mít i v omezeném prostoru

Více
Kuchyně s mozaikovým obkladem

Toužíte po výjimečné kuchyni? S mozaikou získáte moderní a nadčasový interiér

Více
Dřevěná designová kuchyně

Dřevo v interiéru nikdy nevyjde z módy. Jaké barvy momentálně letí?

Více