KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Světlo nad kuchyňským stolem
Světlo nad kuchyňským stolem

Číst dále v Blogu:

Nábytek na míru přesně zapadne do vašeho interiéru, navíc není drahý

> Blog > Nábytek na míru přesně zapadne do vašeho interiéru, navíc není drahý

Výroba nábytku na míru už dávno není synonymem luxusu. Právě naopak: ceny mobiliáře vyrobeného na zakázku a řadového sortimentu jsou dnes již téměř stejné.

Interiér na míru se proto stává dostupným standardem. Hlavním důvodem, proč se investice do něj vyplatí, je použití kvalitnějších a pevnějších materiálů a kování, které prodlužuje životnost nábytku. Klíčový je však správný výběr dodavatele. Ten totiž zaručuje provázaný a sjednocený vzhled interiéru, díky čemuž se v něm budete cítit dobře.

Výhody nábytku na míru

Máte netypicky řešené interiéry? Nábytek na míru se vašemu domovu dokonale přizpůsobí, umožní maximální využití prostoru a bude vypadat přirozeně. Protože si můžete vybrat materiál, barvu i systémy otevírání, bude výsledek přesně podle vašeho vkusu.

Praktické vestavěné skříně

Nejoblíbenějším kusem nábytku vyráběného na zakázku jsou vestavěné skříně. Na rozdíl od klasických šatních skříní, které zabírají nemalý prostor, je lze snadno zabudovat například do obývací stěny, a tak bude ložnice působit prostorněji a vzdušněji.

Pokud toužíte po úložných prostorách, do kterých se vejde nejen vaše oblečení, ale i lůžkoviny, ručníky a celá řada nejrůznějších věcí nezbytných pro domácnost a zároveň nebudou prostorově náročné, určitě tyhle praktické skříně oceníte.

Kromě toho, že elegantně vyřeší případný problém s nedostatkem místa, mohou také zastat funkci dělící příčky v místnosti nebo posloužit jako designový doplněk.

Slaďte nábytek v propojených místnostech

Populární jsou také zakázkové kuchyňské linky. Ty nejlíp vyniknou ve větších prostorech, takže je propojení kuchyně a obývacího pokoje typické hlavně pro malé panelákové byty. Postupně si však našlo cestu i do domů a velkých apartmánů. Pokud má ale tohle architektonické řešení vypadat stylově, je důležité vybrat do zmiňovaných místností sladěný nábytek.

Naší specializací je především vytvoření návrhu kuchyně a jeho realizace, věnujeme se ale i zakázkové výrobě nábytku. Zvládneme zhotovit různý nábytek a nábytkové stěny pro dětské pokoje, ložnice, obývací pokoje i pracovny a dokážeme zařídit interiér tak, aby vyhovoval vašim individuálním potřebám.

NEjnovější v Blogu

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více
Žlutá kuchyně se zabudovanými spotřebiči

Jak vybrat spotřebiče do kuchyně? S ohledem na finance a svoje potřeby

Více
Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více