KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Světlo nad kuchyňským stolem
Světlo nad kuchyňským stolem

Číst dále v Blogu:

Luxusní kuchyně je skvělou volbou do bytu i domu. Proč si ji vybrat?

> Blog > Luxusní kuchyně je skvělou volbou do bytu i domu. Proč si ji vybrat?

Zařizujete si nové bydlení nebo plánujete rekonstrukci a toužíte po moderní a luxusní kuchyni? Zjistěte, jaké nároky by měla splňovat.

V posledních letech je stále častější propojení kuchyně s obývacím prostorem. Jestli chcete zvolit toto řešení, dbejte, aby byl design těchto částí domácnosti sladěný. Jen tak docílíte toho, že bude prostor působit jednotně.

Jaká by měla být moderní kuchyně?

Moderní kuchyně by měla splňovat dvě základní kritéria. První z nich je praktičnost, která práci v kuchyni výrazně usnadňuje. Díky ní máte po ruce všechno, co potřebujete. Praktické zařízení počítá i s dostatkem světla při práci.

Dalším kritériem je kvalita materiálů i provedení, která kuchyni zaručí dlouhou životnost,

Stylové luxusní kuchyně

Luxusní kuchyně jsou ztělesněním moderního designu. Oblíbeným trendem je využívání přírodních materiálů, konkrétně žuly. Vedle nešlápnete ani s umělým kamenem či keramikou. Pracovní deska vyrobená z jednoho z těchto materiálů je odolná, a navíc skvěle podtrhne exkluzivní vzhled celé kuchyně. Kromě dokonale promyšleného vzhledu a precizního provedení však luxusní kuchyně vynikají i důmyslným řešením prostoru.

Další výhodou luxusní kuchyně je, že dokonale odpovídá vkusu svého majitele, který se na jejím plánování aktivně podílí. Protože ji lze vyrobit v různých stylech a přizpůsobit jakémukoliv prostoru, je vhodná do bytů i do domů.

Proč navštívit kuchyňské studio

Pokud si s výběrem kuchyně nevíte rady, můžete využít služby našeho kuchyňského studia, kde se vás ujmou zkušení odborníci. Ti se postarají nejen o počítačový návrh, díky kterému si budete moc vaši novou kuchyni lépe představit, ale i o všechny související elektrikářské, zednické, malířské a instalatérské práce.

Vyrábíme také nábytek na míru. Na výrobu využíváme kromě tradičních materiálů, jako jsou lamináty nebo dřevo, také ty netypické, mezi které patří například keramické sklo. V nabídce nechybí ani pestrá škála spotřebičů od různých výrobců, a tak si společně s kuchyňskou linkou můžete pořídit i vhodnou troubu, varnou desku, myčku či ledničku.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více