KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Rekonstrukce interiérů v době covidu
Rekonstrukce interiérů v době covidu

Číst dále v Blogu:

Využijte volný čas během pandemie a proveďte rekonstrukci interiérů

> Blog > Využijte volný čas během pandemie a proveďte rekonstrukci interiérů

Cestování i jiné volnočasové aktivity jsou vinou koronavirové pandemie výrazně omezené, a tak je ideální čas na zahájení dlouho plánované rekonstrukce. Kromě toho, že výsledkem bude útulný a hezky vypadající domov, přijdete také na jiné myšlenky.

Protože jsou rekonstrukce povolené i za současného stavu, můžete se hned pustit do práce. Nezapomínejte ale na přísné dodržování hygienických opatření a chraňte nejen své zdraví, ale i zdraví lidí z vašeho okolí.

Výměna kuchyňské linky, nebo kompletní rekonstrukce?

Předtím, než rekonstrukci zahájíte, byste si měli ujasnit, co všechno chcete vylepšit a upravit.  Stačí vám pořídit si nové spotřebiče, vyměnit kuchyňskou linku či předělat koupelnu, nebo chcete provést kompletní rekonstrukci bytu či domu? Když si zodpovíte tyto otázky, můžete začít plánovat přesný postup rekonstrukce.

V souladu s vládními nařízeními mohou vaši sousedé pracovat na home office. Děti se zase zapojují do distanční výuky přes počítač a na studium potřebují pokojné prostředí. Proto jednotlivé činnosti plánujte tak, abyste je hlukem rušili co nejméně. Domluvte se s nimi na čase, ve kterém můžete provádět hlučnější práce a podle toho s najatými řemeslníky připravte harmonogram, podle něhož budete postupovat.

Skříně na míru v Brně a okolí

Pokud si s rekonstrukcí nevíte rady, neváhejte a obraťte se na nás. Jsme jedním z největších dodavatelů kuchyňských linek a nábytku na míru pro Brno a Jihomoravský kraj. Na výrobu používáme nejen klasické materiály, mezi které patři dřevo či lamináty, ale i ty méně tradiční, například keramické sklo.

Kromě vhodného nábytku je důležitý i výběr funkčních spotřebičů. Zejména výměna těch zabudovaných je komplikovaná záležitost, a tak tuto volbu není radno podceňovat. Do naší nabídky jsme proto zařadili i širokou škálu spotřebičů – jako jsou varné desky, trouby, digestoře, myčky či ledničky.

NEjnovější v Blogu

Provence styl v kuchyni je trendem posledních let. Co jej charakterizuje?

Více

Kuchyně spojená s obývacím pokojem – 4 tipy pro tento moderní trend

Více

Před rekonstrukcí kuchyně zvažte její uspořádání. Jaké máte možnosti?

Více
spotřebiče do kuchyně

5 důležitých spotřebičů, bez kterých se vaše kuchyně rozhodně neobejde.

Více

Jak chytře vyřešit kuchyň na malém prostoru? Přinášíme tipy pro její realizaci

Více

Rekonstrukci kuchyně plánujte do detailu. Je to investice na spoustu let

Více