KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Rekonstrukce interiérů v době covidu
Rekonstrukce interiérů v době covidu

Číst dále v Blogu:

Využijte volný čas během pandemie a proveďte rekonstrukci interiérů

> Blog > Využijte volný čas během pandemie a proveďte rekonstrukci interiérů

Cestování i jiné volnočasové aktivity jsou vinou koronavirové pandemie výrazně omezené, a tak je ideální čas na zahájení dlouho plánované rekonstrukce. Kromě toho, že výsledkem bude útulný a hezky vypadající domov, přijdete také na jiné myšlenky.

Protože jsou rekonstrukce povolené i za současného stavu, můžete se hned pustit do práce. Nezapomínejte ale na přísné dodržování hygienických opatření a chraňte nejen své zdraví, ale i zdraví lidí z vašeho okolí.

Výměna kuchyňské linky, nebo kompletní rekonstrukce?

Předtím, než rekonstrukci zahájíte, byste si měli ujasnit, co všechno chcete vylepšit a upravit.  Stačí vám pořídit si nové spotřebiče, vyměnit kuchyňskou linku či předělat koupelnu, nebo chcete provést kompletní rekonstrukci bytu či domu? Když si zodpovíte tyto otázky, můžete začít plánovat přesný postup rekonstrukce.

V souladu s vládními nařízeními mohou vaši sousedé pracovat na home office. Děti se zase zapojují do distanční výuky přes počítač a na studium potřebují pokojné prostředí. Proto jednotlivé činnosti plánujte tak, abyste je hlukem rušili co nejméně. Domluvte se s nimi na čase, ve kterém můžete provádět hlučnější práce a podle toho s najatými řemeslníky připravte harmonogram, podle něhož budete postupovat.

Skříně na míru v Brně a okolí

Pokud si s rekonstrukcí nevíte rady, neváhejte a obraťte se na nás. Jsme jedním z největších dodavatelů kuchyňských linek a nábytku na míru pro Brno a Jihomoravský kraj. Na výrobu používáme nejen klasické materiály, mezi které patři dřevo či lamináty, ale i ty méně tradiční, například keramické sklo.

Kromě vhodného nábytku je důležitý i výběr funkčních spotřebičů. Zejména výměna těch zabudovaných je komplikovaná záležitost, a tak tuto volbu není radno podceňovat. Do naší nabídky jsme proto zařadili i širokou škálu spotřebičů – jako jsou varné desky, trouby, digestoře, myčky či ledničky.

NEjnovější v Blogu

Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více
kuchyně pro invalidy

Kuchyně pro vozíčkáře musí odpovídat potřebám handicapovaného. Jak vhodně přizpůsobit kuchyňskou linku a další vybavení?

Více
obývací pokoj s kuchyní

Obývák s ložnicí v jednom? Kvalitní spánek můžete mít i v omezeném prostoru

Více
Kuchyně s mozaikovým obkladem

Toužíte po výjimečné kuchyni? S mozaikou získáte moderní a nadčasový interiér

Více
Dřevěná designová kuchyně

Dřevo v interiéru nikdy nevyjde z módy. Jaké barvy momentálně letí?

Více