KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

spotřebiče do kuchyně
spotřebiče do kuchyně

Číst dále v Blogu:

5 důležitých spotřebičů, bez kterých se vaše kuchyně rozhodně neobejde.

> Blog > 5 důležitých spotřebičů, bez kterých se vaše kuchyně rozhodně neobejde.

Toužíte po krásné kuchyni, kde se bude skvěle vařit? Mimo praktické kuchyňské linky potřebujete správné vybavení. Jaké spotřebiče do kuchyně potřebujete?

Říká se, že kuchyně je srdcem domova a je to nepochybně pravda. Aby toto srdce dokázalo správně fungovat, potřebujete dobré vybavení. A těchto pět nezbytných spotřebičů mezi ně rozhodně patří.

1. Chladnička

Malá, velká, americká nebo kombinovaná. Při výběru se řiďte počtem lidí v domácnosti a myslete trochu i na budoucnost, prostor v bytě a na finanční limit. Objem chladničky se počítá přibližně v rozsahu 50 až 70 litrů na osobu. Důležité je i to, zda chcete bílý spotřebič, nerezový nebo nějaký extravagantní kousek.

2. Varná deska a trouba

Varné desky jsou další nezbytností v kuchyni. Zde můžete vybírat mezi plynovými hořáky, sklokeramickou deskou nebo indukcí. Každá má své výhody a nevýhody a opět záleží hlavně na vašich preferencích a možnostech. K desce si lidé pořizují také troubu. Ty jsou k dispozici volně stojící a vestavné.

3. Kuchyňský robot

Multifunkční kuchyňský robot je dnes již běžnou součástí kuchyně. Dokáže zastat hned několik spotřebičů a ušetřit nesmírné množství práce. Může míchat těsto, strouhat, krájet, sekat, mixovat. Jestliže máte alespoň trochu prostoru navíc, rozhodně tento spotřebič minimálně zvažte.

4. Myčka nádobí

Vestavná nebo volně stojící, každá ušetří spoustu práce, času, energie a vody. Při výběru by vás měla zajímat její hlučnost, energetická třída a objem v závislosti na počtu členů vaší domácnosti.

5. Odsavač par

Odsavač par neboli digestoř není součástí každé kuchyně, ale měla by být. Zbaví vzduch toxinů, vlhkosti a zápachů, který jde při vaření či pečení do vzduchu.

Kvalita místo kvantity

Domácí spotřebiče do kuchyně jsou větší investicí. Je důležité si uvědomit, že volba kvalitních značek se vám vrátí v podobě úspor energie, vašeho času a ulehčení práce. Raději déle šetřete a pořizujte postupně dobré věci, než rychle levné a nekvalitní.

Obraťte se na odborníky

Nevíte si rady s výběrem těch správných spotřebičů do vaší kuchyně? Neváhejte se obrátit na naše specialisty, kteří vám s výběrem poradí.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více