KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

Černá kuchyňská linka v rodinném domě

> Kuchyně > Černá kuchyňská linka v rodinném domě

Kód realizace: RG360

Máte rádi moderní design a materiály? Nebojíte se experimentovat? Pak je právě pro vás určena černá kuchyňská linka, která se stane dominantou nejen vaší kuchyně. Antracitově černý materiál se vyznačuje vysokým leskem, dojem podtrhnou i propracované detaily a kvalitní materiály. U černé kuchyně máte jistotu, že se neokouká. Je nadčasová a lze ji doplnit o zajímavé detaily, které celý dojem podtrhnou. Neotřelým prvkem může být například kuchyňské osvětlení, s LED páskami se nemusíte bát, že by černá kuchyně byla příliš tmavá ani tehdy, pokud není v prostoru okno.

Chcete, aby byl celek dokonalý a působil opravdu futuristicky? K černé antracitové kuchyni zvolte nerezový dřez, atypickou digestoř, zajímavé nábytkové kování a vyberte vhodnou kuchyňskou baterii. S výběrem zařízení, ale i špičkových spotřebičů do kuchyně vám poradíme a postaráme se o jejich bezplatnou instalaci a servis i v pozáruční době.

Nejste si jisti, jak černá kuchyně bude vypadat po realizaci? Na základě zaměření pro vás připravíme 3D vizualizaci zdarma a poradíme, jak nejlépe netradiční kuchyň zakomponovat do prostoru celého domu či bytu. Nebo se podívejte na již hotové kuchyně v realizacích, případně navštivte naše kuchyňské studio v Brně, kde si materiály můžete pořádně osahat. Zjistíte, že obavy z černé kuchyně nejsou na místě, díky moderním materiálům nevyžaduje extra údržbu a je velmi praktická.

NEjnovější v Blogu

Ložnice ve francouzském stylu

Jak si zařídit ložnici ve stylu francouzského venkova?

Více
Ložnice po rekonstrukci se šatní skříní

Plánujete rekonstrukci ložnice? Promyslete své kroky a nezapomeňte na detaily

Více
kuchyně pro invalidy

Kuchyně pro vozíčkáře musí odpovídat potřebám handicapovaného. Jak vhodně přizpůsobit kuchyňskou linku a další vybavení?

Více
obývací pokoj s kuchyní

Obývák s ložnicí v jednom? Kvalitní spánek můžete mít i v omezeném prostoru

Více
Kuchyně s mozaikovým obkladem

Toužíte po výjimečné kuchyni? S mozaikou získáte moderní a nadčasový interiér

Více
Dřevěná designová kuchyně

Dřevo v interiéru nikdy nevyjde z módy. Jaké barvy momentálně letí?

Více