KUCHYNĚ A INTERIÉRY na míru

INTERIÉR SE SVĚŽÍM NÁDECHEM

> Nábytek > Koncept Gabon > INTERIÉR SE SVĚŽÍM NÁDECHEM

Kód realizace: RG5777

Stavíte nový rodinný dům? A přemýšlíte o interiéru? Je tedy nevyšší čas navštívit naše kuchyňské studio. Rádi Vám pomůžeme vytvořit příjemné místo k životu. Povedeme Vás a uspořádáme vše tak, aby Váš dům byl dokonalý. A začneme právě tady, protože nejdůležitějším bodem Vašeho domu bude bezesporu kuchyň. Zde budete vytvářet ono teplo domova. Je tedy dobré přemýšlet nad tím, jak co nejefektivněji tento prostor uspořádat. U kuchyně je důležitá nejen praktičnost, ale i vzhled. Do velkých a prosvětlených prostorů je dobré použít svěží a světlé odstíny, interiér se tím rozzáří.

Pokud je to stavebně možné, je vhodné spojit samotný kuchyňský prostor s jídelní částí a třeba i s obývákem. Potom se tento prostor stane opravdu středobodem Vašeho domu a budete v něm trávit krásné a spokojené chvíle Vašeho života.

No a nesmíme zapomenout ani na naše ratolesti, těm bude nejlépe když v jejich dětských pokojíčcích popustíme uzdu fantazie a vrhneme se do pastelových barev a výrazných prvků. Nezapomeňme i na různé volné poličky, jejich vyzdobení hračkami a výtvory už necháme na dětech. Oni nejlépe ví co potřebují.

Na sebe ovšem také nezapomeňme, přece jen třetinu života trávíme v posteli, tak ať naše ložnice je tím klidným a pohodlným místem našeho obydlí.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více