Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Zednické práce

Rekonstrukce zahrnuje obměnu nábytku a vybavení, ale velmi často i položení nové podlahy, malování a v případě kuchyní či koupelen i výběr nových obkladů. Není snadné správně zkoordinovat dílčí části proměn bytu tak, aby na sebe plynule navazovaly a vy mohli co nejdříve využívat nové prostory v plném pohodlí. V průběhu prací někdy dochází i k odhalení nedostatků a vznikají další původně nezamýšlené opravy.

Ušetřete čas i rozpočet

Ušetřete čas i rozpočet rekonstrukce. Rádi vám nabídneme realizaci jakýchkoli zednických prací. Disponujeme kompletním technickým zázemím v podobě nářadí i materiálu a především jsme profesionály. Pečlivě a rychle odstraníme staré obklady, připravíme jemnou omítku a podklad pro nové dlaždice či desky. Umíme pracovat se všemi druhy obložení – umakartem, sklem, keramikou, kamenem i dřevem.

Malé i výrazné změny

Pokud byste si přáli zakomponovat do přestavby výrazné změny – probourání společné zdi, změnu umístění dveří nebo dokonce změnu příček, dokážeme se postarat i o tyto práce. V souladu s vaším projektem správně načasujeme hrubé práce tak, aby neprodloužili celkovou dobu realizace. Veškerý materiál i postup s vámi konzultujeme dopředu, nedojde tak k nepříjemnému navýšení rozpočtu ani vzniku víceprací.

Nebojte se změn, neomezujte své plány. Jsme tady pro vás. Pomůžeme vám zrealizovat jakýkoli projekt proměny vašeho bytu i domu. Můžete se na nás kdykoli obrátit, rádi vám vyhovíme i drobnou úpravou.

V případě použití obkladových desek (umakartových, skleněných apod.), je nutné odstranit starý keramický obklad a zeď zapravit jemnou omítkou. V prostoru obložkové desky neprovádějte malbu!(Malba snižuje přilnavost lepidla a hrozí odlupování obkladové desky.)

Výjimkou je jen skleněná obložka, kde je vhodné stěnu podbarvit stejnou barvou, jaká bude použita na skle. Klasický keramický obklad se montuje ještě před montáží kuchyňské linky.

Důležité je dodržet výšku horní hrany obkladu a délku. Pozor, v některých případech je v plánu uvedena délka od obkladu, toto je důležité z důvodudélky kuchyňské linky.

Zedník