Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Podlahářské práce

V rámci plánované rekonstrukce vaší kuchyně je výhodné řešit celý prostor komplexně. Nová kuchyňská linka je samozřejmou dominantou prostoru. Upoutá na sebe pozornost, nicméně další neméně výraznou a důležitou plochou je podlaha.

Materiál podlahy

Pro kuchyně jsou nejčastěji využívané materiály PVC, korek, Marmoleum a plovoucí podlahy. Tedy prostředky s velmi snadnou údržbou, které vám pomohou snadno zajistit vysokou hygienickou úroveň. Zároveň to jsou materiály s vysokou pevností vůči mechanickému oděru a stálobarevností. Barvou a strukturou vzorku pak můžete místnost krásně doladit a zpříjemnit.

Pokládka podlahy

Pokládku podlahy v prostoru kuchyně rozhodně doporučujeme provádět až po montáži linky. Výrazně snížíte rizika poškození podlahoviny pozdějšími pracemi a přemisťováním těžkého nábytku. Naopak případnou nivelační stěrku je potřeba provést ještě před montáží linky. Není třeba si jednotlivé fáze přestavby vaší kuchyně členit a řešit s různými dodavateli. Dokážeme vám zajistit nejen kompletní dodávku a montáž kuchyňské linky, ale i veškeré práce s pokládkou nové podlahy. Správně načasujeme jednotlivé kroky tak, aby na sebe plynule navazovali. Zaručíme vám tak, že celá rekonstrukce proběhne ve výrazně kratším čase, bez zbytečných prodlev mezi dodavateli. Disponujeme moderním nářadím i vybavením a na základě našich letitých zkušeností vám upřímně doporučíme ideální materiály i postupy tak, aby ve výsledku splňovaly vaše představy a v dlouhodobém horizontu byly zárukou kvalitní a trvanlivé práce.

Podlahář