Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Sektorové kuchyně

            Sektorové kuchyně jsou v podstatě kuchyňské linky sestavené z vyrobených typizovaných kuchyňských skříněk. Sektorové kuchyně si své pevné místo na trhu vydobyly již před mnoha lety, ovšem i v dnešní době hrají zásadní roli. Jsou optimální volbou například v panelákových bytech, ale lze je použít vlastně kdekoliv. Jejich výhodou je výhodná cena při zachování kvalitního provedení a použití odolných materiálů. Sektorové kuchyně nabízí možnost variabilního složení vlastní originální sestavy z jednotlivých kusů. Díky rozmanitosti a široké škále variant jednotlivých skříněk, lze vytvořit kuchyňskou linku podle vlastních představ a prostorových možností. Ze sektorové kuchyně tak lze vhodnou kombinací sestavit luxusní a vysoce moderní kuchyň. Každá kuchyňská linka může ve finále působit originálně, nevšedně a zajímavě.

Sektorové kuchyně přesně podle Vašich představ

Nabízíme moderní sektorové kuchyně, které pořídíte za opravdu skvělé ceny. Důvěřujte kvalitě a zvolte sektorové kuchyně od společnosti Gabon. Při výběru sektorové linky vám náš odborný personál pomůže, poradí a navrhne kuchyň včetně spotřebičů. Společně se zákazníky řešíme sektorové kuchyně pro Brno tak, aby maximálně vyhovovali jejich požadavkům. Stejně jako u kuchyní na míru lze i u sektorových kuchyní volit z celé řady skříněk různých tvarů a barev dvířek. Samozřejmostí z naší strany návrh kuchyní zdarma, zajistíme také dopravu a montáž kuchyně.

Sektorové kuchyně Gabon jsou pestré jak z hlediska designu a použitých materiálů, tak i co do prostorových řešení. Díky tomu si můžete sektorovou kuchyni sestavit tak, aby vyhovovala vašim potřebám. Ať již jste příznivci moderního minimalistického designu, nebo naopak preferujete klasický hravý styl rustikální kuchyně, v Gabonu si vždy vyberte, a to i v případě, že chcete pořídit kuchyni do paneláku.

Pro získání inspirace si prohlédněte galerii kuchyní. Také máte k dispozici ke stažení několik různých katalogů.
S orientací v několika desítkách programů sektorových kuchyní Gabon vám ale může nejlépe pomoci profesionálně vyškolený personál firmy Gabon. Stačí mít přehled o rozměrech prostor, do nichž si přejete sektorovou kuchyňskou linku umístit. Od těchto informací se pracovníci odpíchnou a připraví pro vás návrhy v závislosti na vašich preferencích. Vše samozřejmě bezplatně a nezávazně. Dokonce ani nemusíte nikam chodit, díky naší službě Návrh zdarma u Vás doma.