Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Rustikální kuchyně

Lidé upřednostňující tradici a milovníci romantiky, si mohou vybírat z naší nabídky rustikálních kuchyní. V současné době je rustikální styl velice populární a žádaný. Rustikální kuchyně mají svůj osobitý a neopakovatelný styl. Tuto kuchyň můžeme nazvat také tradiční kuchyní, která vyzařuje pocit tepla, spokojenosti a pohody.

Pokud toužíte po klidné a pohodové atmosféře v kuchyni, rustikální provedení je pro vás to pravé.  Jedná o naprosto univerzální a v podstatě nestárnoucí klasiku, která dokáže vnést do každé kuchyně opravdové kouzlo domova. To vše dělá z rustikálních kuchyní velmi atraktivní záležitost.

Stylové kuchyně i pro váš dům

Rustikální kuchyně GABON vhodně doplní stylový interiér. Rustikální kuchyně jsou příjemné, působí domácky a stylově, zároveň přinášejí moderní ergonomii a funkčnost. Přestože se jedná o nábytek starobylého vzhledu, jeho účelnost dosahuje maximální úrovně a najdete zde vhodně zakomponovány nejmodernější doplňky a spotřebiče. Kuchyně zrealizujeme přesně podle vašich představ a na míru každému prostoru. Kombinace kvalitních materiálů, typických zdobných prvků a poctivého zpracování, tvoří velmi zajímavé řešení našich kuchyní. Máte-li svou vlastní představu, rádi ji s vámi prokonzultujeme a pomůžeme vám vybrat tu pravou kuchyň pro vás. Protože i rustikální kuchyň může mít mnoho tváří. Pro vaši inspiraci si prohlédněte naši fotogalerii realizovaných rustikálních kuchyní.

Designů kuchyňských linek, které hýří křiklavými barvami, je v dnešní době všude plno. V Gabonu ale na zastánce tradičního designu rustikálních kuchyní nezapomínáme. Díky možnostem kombinace různých prvků si u nás můžete vybrat až ze stovek provedení linek. V našem studiu si sami na vlastní oči prohlédnete oblíbené návrhy rustikálních kuchyní. S orientací v možnostech konfigurace kuchyně vám pomůže náš kvalifikovaný personál.

Kuchyně Gabon si můžete na míru sestavit díky našemu programu, který zobrazí jakoukoliv kombinaci dostupných prvků, včetně všech barevných variant. Rustikální kuchyně Gabon díky poctivému zpracování bude sloužit hodně dlouhou dobu, proto je dobré si ji sestavit tak, aby vám opravdu vyhovovala. S tím vám kromě návštěvy našeho studia může pomoci i námi nabízená služba Návrh zdarma u Vás doma. Přijedeme, případně proměříme prostory vaší stávající kuchyně, a navrhneme vám ideální řešení vaší nové rustikální kuchyně.