Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Kuchyně pro handicapované

Život na invalidním vozíku není snadný. I běžná denní činnost s sebou přináší mnoho překážek. Jistě vám záleží na maximálním pohodlí vaší blízké osoby, chcete ji podpořit a poskytnout to nejlepší zázemí. S návratem k samostatnosti před vámi stojí poměrně zásadní úpravy celého bytu, včetně kuchyně.

Rádi vám pomůžeme uzpůsobit jakoukoli kuchyň, v malém panelovém bytě stejně jako v rodinném domě. Přesně v závislosti s vaším přáním a potřebami připravíme návrh, který vám pomůže k  bezproblémovému plnému využití. V naší nabídce počítáme s velmi specifickým uspořádáním nábytku. Můžeme vám doporučit ideální využití prostoru pro snadný pohyb vozíku, správně nastavíme výšku jednotlivých pracovních i odkládacích ploch. Do detailu uzpůsobíme i ideální začlenění kuchyňského vybavení jako je myčka, varné plochy, trouba. Přes specifické úpravy využijeme moderní ráz a zajímavý design.

Návrh i realizace

Rekonstrukce kuchyně je vždy poměrně náročnou investicí. Vy jste navíc v situaci, kdy nemůžete postupovat podle běžných katalogů. Rádi s vámi budeme konzultovat vaše možnosti a doporučíme vám nejvhodnější a osvědčené řešení.

Kompletní přestavbu pro vás i zrealizujeme. Veškerou naši práci odvádíme s maximální pečlivostí. Dbáme na dodržení všech sjednaných termínů i cen.

S realizací kuchyní pro handicapované máme letité zkušenosti. Rádi vám kdykoli pomůžeme. Každá samostatná činnost je pro handicapované velkým povzbuzením. Vlastní funkčně vybavená kuchyně bude zásadním návratem do běžného života bez nebezpečí úrazu nebo pocitu nesnází.