> Kuchyně

Kuchyně

Udělejte ze své kuchyně místo pro příjemné setkávání s rodinou i přáteli spojené nejen s gastronomickými zážitky. Ať už zařizujete zcela novou kuchyň nebo rekonstruujete tu stávající, vyberte si ve spolupráci s našimi odborníky kuchyň na míru, která splní vaše představy i požadavky.

Na základě vámi dodaných rozměrů kuchyně doporučíme vhodné rozestavění kuchyňských spotřebičů, nábytku i dalšího kuchyňského vybavení. Poradit si umíme s jakýmikoliv dispozicemi, včetně rohových kuchyní, kuchyní v paneláku, podkrovních kuchyní, atypických či malých kuchyní. Nespornou výhodou je, že podobu vaší budoucí kuchyně si ještě před samotnou realizací budete moci prohlédnout v počítačovém návrhu, který provádíme zdarma. V moderní kuchyni se neobejdete bez kvalitní kuchyňské linky s pracovní deskou a dostatkem úložných prostor. Při návrhu a projektování dbáme vždy na logické uspořádání pracovních zón, při kterém se snažíme spojit očekávání zákazníka, jeho vkus a možnosti interiéru.

Sníte o velké kuchyňské lince, kde budete moci naplno zdokonalovat své kuchařské schopnosti? Preferujete rohovou kuchyňskou linku či spojenou kuchyň s barem? Nebo chcete, například kvůli dispozicím místnosti, umístit kuchyňskou linku pod okno? Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, kuchyňskou linku vám vyrobíme přímo na míru. S Gabonem máte jistotu profesionální a precizně odvedené práce. Samozřejmostí je také možnost výběru kuchyňské linky včetně spotřebičů.

Nabízíme rozsáhlou škálu interiérových materiálů, včetně kvalitního nábytkového kování, i různých designových provedení. Našim posláním je udělat z vaší kuchyně nejen ozdobu celého interiéru, ale také pohodlné místo pro kuchyňské práce i trávení volného času. Provádíme také realizace kuchyní pro vozíčkáře či jinak handicapované osoby.

Nejste si jistí při měření dispozic vaší kuchyně? Neváhejte se na nás obrátit. S přesným zaměřením vám naši specialisté z profesionálního studia Gabon Brno rádi pomůžou.

NEjnovější v Blogu

Kuchyňský dřez

Víte, jak vybrat kuchyňský dřez? Pozor si dejte i na instalaci dřezu

Více
Ložnice s dřevěnou stěnou a kříňkami

Jak si zařídit ložnici tak, aby se vám opravdu dobře spalo?

Více
Malý obývací pokoj v paneláku

Jak si zařídit obývací pokoj v paneláku? Promyslete každý detail!

Více

Jak proměnit byt v útulné bydlení? Vyzkoušejte některý z těchto tipů

Více
Návrh kuchyně

Vybíráme kuchyňskou linku krok za krokem

Více
Kuchyně do U s horními skříňkami a barem

Jak zvolit ideální výšku mezi pracovní deskou a skříňkami?

Více