Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Kuchyňské spotřebiče

Při zařizování bytu je třeba velmi pečlivě a rozumně zvážit nejen vybavení nábytkem, ale i funkčními spotřebiči. Samozřejmě, pokud se jedná o malé spotřebiče jako je vysavač nebo žehlička, není třeba příliš váhat. Spotřebič je možné velmi snadno časem zaměnit za jiný, vhodnější typ, nejedná se o významnou investici. Současný trh nabízí skutečně pestrou škálu spotřebičů od všech výrobců nejen ve výkonnosti a designu.

U velkých a zejména zabudovaných spotřebičů je však situace jiná. Vždy musíte velmi pečlivě zvážit místo, do kterého bude spotřebič umístěn. Zvlášť u vybavení kuchyní je pozdější změna zbytečně komplikovanou záležitostí. Lednička, myčka, trouba, varná deska… ke každému typu zařízení je třeba zajistit snadný přístup a zároveň myslet na bezpečnost. Obsluha trouby musí být pro vás pohodlná a přesto mimo dosah malých dětí. Rovněž je třeba dobře zvážit možnou proměnu užívání spotřebičů v čase, tedy dostatečný výkon a užitný prostor. Produkt musí perfektně zajistit vámi požadované funkce na mnoho let. Je třeba zohlednit i design výrobku, aby příjemně zapadl do plánované koncepce interiéru a v případě pozdějších změn – stále velmi dobře ladil.

V naší nabídce se blíže můžete seznámit s přehlednými a nejaktuálnějšími informacemi našich dodavatelů. Rádi vám samozřejmě i v rámci konzultace doporučíme ideální a funkční řešení.

Whirlpool Dodavatel spotřebičů
Siemens Dodavatel spotřebičů
Bosch Dodavatel spotřebičů
Liebherr Dodavatel spotřebičů
Best Dodavatel digestoří
Miele Dodavatel spotřebičů
Mora Dodavatel spotřebičů
Electrolux Dodavatel spotřebičů
AEG Dodavatel spotřebičů
Faber Dodavatel digestoří
Gorenje Dodavatel spotřebičů