Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Kuchyňské dřezy

Velmi důležitým a výrazným bodem každé kuchyně je dřez. V současné nabídce můžete vybírat v nepřeberné paletě velikostí, barev, typů i stylů. Přesto si dejte chvíli čas a dobře uvažte, který bude pro vás prakticky i vzhledem nejvhodnější. Dvířka kuchyňské linky můžete poměrně snadno renovovat nebo obměnit výběrem nového kování. Dřez je však pevnou součástí pracovní plochy a je škoda nesprávným typem nebo nekvalitním materiálem kazit dojem celé linky.

Kvalita a dlouhá životnost

Při realizaci kuchyní spoléháme na dlouhodobé dobré zkušenosti s některými z předních výrobců dřezů a vodovodních baterií. Dbáme, aby veškeré používané typy byly skutečnou zárukou kvality a dlouhé životnosti.

Netradiční design i klasika

Velmi zajímavý luxusní design nabízí Novaservis. Německý dodavatel Grohe skvěle využívá nejmodernější technologie a k vybavení dřezů předkládá i vodovodní baterie pro filtraci a přívod horké vody přímo z kohoutku. Nabízí i možnost perlivé či chlazené vody. Franke zaujímá přední pozice na trhu a je dodavatelem zajímavého designu, stejně jako Shock. Nebojíte-li se barev a netradičních tvarů, jistě si jejich katalog prolistujete s nadšením.

Rádi s vámi zkonzultujeme klasické dřezy a příslušenství, které vhodně zapadnou do jakéhokoli interiéru a nerušivým dojmem se přizpůsobí ladění celé kuchyňské linky. Rádi vám představíme i nejnovější typy v moderním odvážném designu. Kdykoli se na nás obraťte, jsme tu jen pro vás

Na tomto místě máte možnost vstoupit přímo na stránky našich dodavatelů. Máte tak přístup k nejaktuálnějším informacím o dřezech a vodovodních baterií, které můžete zakomponovat do nového nábytku.

Novaservis Dodavatel vodovodních baterií
Blanco Dodavatel dřezů
Grohe Dodavatel vodovodních baterií
Franke Dodavatel dřezů
Schock Dodavatel dřezů