Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Likvidace staré linky

Při zakoupení nové kuchyňské linky Vám za paušální poplatek 1.950,- zdemontujeme, odvezeme a ekologicky zlikvidujeme Vaši starou linku.

Likvidace

Snažíme se vám poskytovat skutečně profesionální a ucelené služby. Naši spolupráci s vámi neomezíme jen na návrh nové kuchyňské linky a její montáž. Nemusíte se zbytečně obávat rekonstrukce a zejména ne přípravných prací. Ve vaší kuchyni nemusíte zajišťovat žádné vyklízecí práce. Rádi se postaráme o vše za vás!

Rekonstrukce kuchyně představuje ve všech případech poměrně náročnou technickou záležitost. Při samotném návrhu je třeba zvážit praktickou stránku všech prvků i využití prostoru v dlouhodobém výhledu. Původní již nevyhovující nábytek je v mnoha případech bohužel ve špatném stavu, nedostačuje svým uspořádáním ani úložnými prostorami a není vhodný ani pro jiná náhradní využití. Zároveň zaujímá velký prostor, dříve používané materiály jsou těžké a objemné, je obtížné s nimi jednoduše naložit. Nemusíte se obávat a situaci složitě řešit. Při zakoupení nové kuchyňské linky vám za paušální poplatek kompletně staré vybavení demontujeme, odvezeme a zajistíme i ekologickou likvidaci.

Likvidaci staré linky nechte na nás

Máme nejmodernější vybavení, disponujeme stěhovacím vozem. V prostředí rekonstrukcí se pohybujeme denně. Při demontáži postupujeme s letitou zkušeností tak, abychom si zároveň připravili co nejrychleji prostory pro nový nábytek i vybavení. Respektujeme původní rozvody vody i elektřiny. Jednotlivé dílčí práce na sebe plynule navazují, nevzniká prodleva. Doba, po kterou vaše domácnost musí řešit alternativně stravování a má snížený komfort bydlení, se výrazně snižuje! Ušetřete svůj čas i sílu. Těžkou práci před rekonstrukcí provedeme za vás!