Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Malířské práce

Součástí rekonstrukce kuchyně bývá výměna kuchyňské linky, obnova elektrického vybavení a zpravidla i podlahy. Tečkou za završením všech nových úprav je malování prostor. Pokud se mění rozmístění nábytku, odhalují se původně zakryté plochy apod., je malování přímo nezbytné pro sjednocení barevnosti stěn.

Barvou stěn pak můžete navíc zajímavě designově pracovat s prostorem. Opticky jej zvětšovat, zvýraznit některá místa. Navodit příjemnou atmosféru. Malířské práce je vhodné provádět ještě před montáží linky. Tedy v době, kdy je v celé ploše ideální přístup. Není to však podmínkou. I po kompletní rekonstrukci je možné provést malířské práce bez složitých opatření.

Práce bez zbytečných průtahů

Rádi se postaráme o výměnu kuchyňské linky, pokládku podlahy i konečnou malbu vašich prostor. Dokážeme sladit průběh jednotlivých prací tak, aby na sebe navazovali bez zbytečných průtahů. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti, rádi vám doporučí ideální barevné ladění i použitý materiál. Pracujeme s moderními barvami, které mají vysokou krycí schopnost a jsou maximálně stálobarevné již od prvního nánosu. Zohledňují prostředí s aktivním ruchem i častou přítomností vzdušných par od vaření. Nezáleží na velikosti prostoru, rádi vám poskytneme skutečně komplexní profesionální služby. Splníme vaše představy do detailu v ideálním časovém plánu a kvalitně.

Malíř