Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Ostatní interiéry

Jsme rádi, že v našem portfoliu dosud realizovaných zakázek můžeme odkázat na reference již velkého počtu vybavených nebo rekonstruovaných kuchyní i bytů. Naše společnost se však nezabývá výlučně službami pro domácnosti.  Dodáváme vybavení komerčních prostorů, kanceláří, lékařských zařízení, laboratoří a vybavení obchodů. Jsme schopni vám na míru navrhnout a dodat jakýkoli nábytek.

Návrh nábytku dle vašich představ

Vždy se řídíme primárně přáním a představou našeho zákazníka. Na základě letitých zkušeností v oboru se pak snažíme doporučit ideální typ použitého materiálu, rozmístění, využití úložných prostor. Upozorníme na možné alternativy, které povedou k lepší využitelnosti v závislosti na účelu místnosti a dlouhodobému výhledu.

Naše služby pojímáme jako komplexní projekt. Od počátečního návrhu vám dokážeme dodat skutečně jakýkoli typ vybavení včetně dodávky a montáže přímo na místě. Náš profesionální tým se zároveň postará o veškeré doprovodné práce, jako je pokládka podlahy a výmalba. Eventuálně jsme schopni za vás demontovat a ekologicky likvidovat i původní starší vybavení. Soubor všech činností vždy plánujeme tak, aby plynule navazovaly a nedocházelo k žádnému dílčímu zdržení.

Sjednanou zakázku vždy realizujeme s maximální pečlivostí, bez navýšené ceny a v předem odsouhlaseném termínu. Každý zákazník je pro nás důležitý. Přejeme si, abyste se v námi realizovaných prostorách cítili dobře vy i vaši hosté.