Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Ložnice

Hledáte-li ideální nábytek do ložnice, prosím seznamte se i s naší nabídkou. Můžete si ji prolistovat v internetovém katalogu, i u nás, v Brně. V sestavách pro ložnice, nebo i v nabídce samostatných kusů nábytku, vám můžeme nabídnout krásné a kvalitní postele i skříně. Veškeré produkty vyrábíme se zvláštním důrazem na kvalitní přírodní materiály. Ložnice má sloužit vašemu kvalitnímu spánku i relaxaci, je třeba tedy dodržet zásadní prvky – pohodlné a správné podpory těla, v rámci úložných prostor pak dostatečné velikosti a snadné dostupnosti. V našich sestavách myslíme na menší prostory, kde je třeba vhodně zvolit dostatečně velké úložné prostory, nikoli však na úkor pohodlného a volného pohybu po místnosti. Stejně tak postele musí svou velikostí stačit k dokonalé relaxaci jakkoli vysokému páru.

Samozřejmě myslíme i na interiéry veliké, kde není třeba tolik bojovat s dostatečným prostorem. I velkou místnost je však možné zařídit vkusně a útulně.

Používaný materiál i mechanické pohyblivé prvky jsou ve vysoké kvalitě, velmi snadné pro údržbu. Svým designem pak dávají dostatečný prostor pro další doladění doplňky. Dodávané barvy jsou nenápadné, přírodní. Elegantně zapadnou do jakkoli zamýšleného rázu bytu.