Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Dveře a zárubně

Jako novinku Vám nabízíme dodání interiérových dveří a zárubní.

Dodáváme a montujeme dveře a zárubně renomovaných firem:

Sapeli a německé firmy Dana.

Katalogy ke stažení:  Sapeli

Nedílnou součástí interiéru jsou i dveře. Abychom vám mohli poskytnout kompletní nabídku v oblasti kuchyní a nábytku, nabízíme i interiérové dveře a zárubně zavedené české značky Sapeli, které jsme doplnili německou značkou Dana.  Můžeme tak poskytnou maximální možný výběr materiálů, barev i provedení do všech typů kuchyní od klasických po moderní až po rustikální a sladit je i s námi vyráběným nábytkem do ostatních místností.

Dveře je možné pořídit jak klasické, tak i posuvné do pouzdra nebo na stěnu, případně lamelové skládací dveře. Záleží na prostoru, kde mají dveře sloužit, případně na vašem přání ušetřit místo. Pomůžeme vám s výběrem dveří do jednotlivých místností. Lze tak například pořídit protipožární dveře ke kotelnám, voděodolné dveře do koupelny nebo ty se zvýšenou hlukovou izolací do ložnic či dětských pokojů. Dveře mohou být plné, částečně nebo téměř úplně prosklené. V nabídce jsou například i momentálně velmi žádané celoskleněné dveře, které splňují nejen funkci vysoce estetickou, ale jsou schopny i tmavší místnosti prosvětlit a jednotlivé místnosti spíše spojují, než rozdělují. Je nutné k nim objednat speciální zárubně.

Výbornou zprávou pro majitele panelákových bytů je, že pokud chtějí svůj interiér výrazně funkčně pozvednout novými dveřmi, není potřeba vybourávat původní nevzhledné kovové zárubně, ale je možné na ně namontovat zárubně nové. Odpadnou tedy větší stavební úpravy a s tím spojené velké množství prachu a špíny.

Nakonec zbývá jen vybrat si kvalitní dveřní kliky a kování, případně zámky. I v tomto jsme samozřejmě schopni vám poradit, případně opět vše sladit v rámci námi dodávaného nábytku či kuchyní, aby byl konečný dojem jedinečný na pohled a komfortní na používání.