Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Dětské pokoje

V kategorii nábytek do dětského pokoje jsme kladli velký důraz na správnou funkci nábytku. Veškerý nábytek je vyráběný s opravdu zvláštní pečlivostí. Dětský pokoj musí splňovat svou funkci s dostatečnými úložnými prostorami pro hračky, později i pro školní zázemí.  Veškeré zásuvky i poličky musí být pro dítě snadno dostupné a přehledné, aby si i jako velmi malé umělo získat dobrý návyk k udržování pořádku. Místo pro relaxaci a odpočinek zas musí splňovat přísné normy pro správnou podporu těla.

Veškeré vybavení musí mít bezpečné a kvalitní zavíraní, musí být více odolné vůči oděru a dalšímu mechanickému zacházení. Aby se dal dětský pokoj jednodušeji přizpůsobit měnícím se potřebám (a třeba i zálibám dětí) nabízíme typizované sestavy i samostatný nábytek v hladkých, jednoduchých liniích i barvách. Ideálními doplňky podle věku dítěte pak může pokojíček s vaším dítětem snadno růst.

V našich návrzích myslíme na malé byty, kde je třeba dobře rozplánovat využití prostoru, nabízíme tedy různé více úrovňové postele i postele se zabudovaným úložným prostorem. Police je možné libovolně kombinovat a s ohledem na jejich univerzální využití můžete s interiérem dokázat opravdové divy. Tento nábytek se neomrzí. V rámci kvalitního použitého materiálu je pak velmi lehce udržovatelný a stálobarevný. Sídlíme přímo v Brně, nebojte se tedy na nás obrátit a osobně se přijďte s naší širokou nabídkou seznámit. Jistě najdete sestavy, které zaujmou vás i vaše děti.