Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Podkrovní kuchyně

Jedinečnost i krása – tak je možné označit podkrovní kuchyně Gabon, které ale v sobě skrývají také velikou výzvu při jejich realizaci. Každá je jiná a neopakovatelná a nelze se při jejím zařizování spolehnout na již dřívější návrhy nebo vyhotovení. Firma Gabon vám nabízí profesionální služby s dlouholetou specializací právě na kuchyně a to i ty podkrovní.

 I když jistě máte mnoho nápadů, jak zařídit vaši podkrovní kuchyni, naši profesionálové vám zaručeně nabídnou mnoho dalších fint, kterými doplní vaše představy a zvýší jak komfort při vaření, tak i možnosti využití prostoru. Bereme ohled na to, že světlo nedopadá ze stran ale většinou ze střešních oken, také mohou nebo nemusí být vidět i trámy, vše zakomponujeme do našeho počítačového návrhu a předložíme vám ke schválení.

Podkrovní kuchyně Gabon jsou nejen zárukou kvality materiálu i provedení, ale i zárukou spokojenosti každého zákazníka. Podkrovní kuchyně jsou testem kreativity i praktičnosti v řešení, protože obzvláště tady jde o milimetry. Proto používáme laserová měřidla a ve výrobě CNC stroje, které zaručují maximální přesnost. Velikou roli pak hraje pečlivé sestavení nábytku na místě. Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové a umějí si poradit i s nečekanými překážkami.

Hledáte-li nejdříve inspiraci, prohlédněte si naši fotogalerie podkrovních kuchyní níže. Řešili jsme již mnoho komplikovaných podkrovních prostorů, ale vždy ke spokojenosti našich zákazníků, kteří nám svoji důvěru vyjadřují již přes 20 let. Rádi vám pomůžeme i s vaším podkrovím.