Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Klasické kuchyně

Pro zákazníky, kteří dávají přednost klasice před moderními prvky, které se jim mohou zdát nepotřebné nebo zbytečně nákladné, jsou určené právě klasické kuchyně Gabon. Splňují představy tradičně smýšlejících zákazníků a přitom se vyhýbají jakýmkoli módním výstřelkům.  Pokud se vám líbí jen některé prvky jako například dřezy z umělého kamene místo z nerezu nebo atypické digestoře, není problém je vhodně zapracovat do návrhu vaší kuchyně tak, aby tvořily kompaktní celek.

V tomto typu kuchyní nejčastěji naleznete dostatek úložných prostor, maximální komfort pro uživatele a přitom nevtíravou eleganci. Pomůžeme vám i s výběrem vhodných spotřebičů, které vám nabídneme za výhodné ceny. Samozřejmostí je návrh kuchyně zdarma a pro vaši lepší představu i 3D zpracování. Vzhledem k tomu, že nabízíme také dveře, můžeme vám nabídnout oboje ve stejném designu, aby byl dojem z vaší nové kuchyně dokonalý.

Vybírat můžete z naší široké nabídky materiálů i barev. Kvalitní materiály jsou u nás samozřejmostí, stejně tak jako pečlivé provedení každého detailu, ať už se jedná o úchytky na dvířkách nebo o tiché dovírání šuplíků. Jste-li vyšší postavy nebo naopak menšího vzrůstu, doporučíme vám vhodnou výšku pracovní plochy, aby se vám v kuchyni co nejlépe pracovalo. S námi se také vyhnete tradičním problémům sektorových kuchyní, protože vše je na míru přizpůsobené rozměrům vaší kuchyně a tak vám nezůstane žádné zbytečně nevyužité místo.

Pro vaši spokojenost a pro to, aby vám klasické kuchyně Gabon sloužily mnoho let, uděláme maximum. Navštivte nás nebo zavolejte, rádi vás o našich kvalitách přesvědčíme.

V kuchyni každý z nás stráví velkou část života. Často je tento čas příjemnou záležitostí, protože prostě rádi dobře jíme. Pro co nejlepší požitek z vaření a vychutnávání pokrmů je ale důležité mít takovou kuchyňskou linku, která se vám bude líbit a která vám bude vyhovovat co do funkčnosti a využitelnosti.

Kuchyně Gabon jsou nadčasové, o čemž se můžete v galerii na těchto stránkách přesvědčit. Klasický design s důrazem na detail působí luxusně a navozuje příjemnou atmosféru pro gastronomické požitky. O skutečné praktičnosti, využitelnosti a kvalitě kuchyní Gabon se ale při pouhém pohledu na fotografie moc nepřesvědčíte. Navštivte raději naši vzorovou prodejnu a sami si naše klasické kuchyňské linky vyzkoušejte. Osaháte si je a zamilujete se do použitých materiálů. Nebo využijte naši službu Návrh zdarma u Vás doma, kdy s vámi ochotný pracovník snadno připraví plán kuchyně, která vám sedne.