Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Klasické kuchyně

Pro zákazníky, kteří dávají přednost klasice před moderními prvky, které se jim mohou zdát nepotřebné nebo zbytečně nákladné, jsou určené právě klasické kuchyně Gabon. Splňují představy tradičně smýšlejících zákazníků a přitom se vyhýbají jakýmkoli módním výstřelkům.  Pokud se vám líbí jen některé prvky jako například dřezy z umělého kamene místo z nerezu nebo atypické digestoře, není problém je vhodně zapracovat do návrhu vaší kuchyně tak, aby tvořily kompaktní celek.

V tomto typu kuchyní nejčastěji naleznete dostatek úložných prostor, maximální komfort pro uživatele a přitom nevtíravou eleganci. Pomůžeme vám i s výběrem vhodných spotřebičů, které vám nabídneme za výhodné ceny. Samozřejmostí je návrh kuchyně zdarma a pro vaši lepší představu i 3D zpracování. Vzhledem k tomu, že nabízíme také dveře, můžeme vám nabídnout oboje ve stejném designu, aby byl dojem z vaší nové kuchyně dokonalý.

Vybírat můžete z naší široké nabídky materiálů i barev. Kvalitní materiály jsou u nás samozřejmostí, stejně tak jako pečlivé provedení každého detailu, ať už se jedná o úchytky na dvířkách nebo o tiché dovírání šuplíků. Jste-li vyšší postavy nebo naopak menšího vzrůstu, doporučíme vám vhodnou výšku pracovní plochy, aby se vám v kuchyni co nejlépe pracovalo. S námi se také vyhnete tradičním problémům sektorových kuchyní, protože vše je na míru přizpůsobené rozměrům vaší kuchyně a tak vám nezůstane žádné zbytečně nevyužité místo.

Pro vaši spokojenost a pro to, aby vám klasické kuchyně Gabon sloužily mnoho let, uděláme maximum. Navštivte nás nebo zavolejte, rádi vás o našich kvalitách přesvědčíme.