Kuchyňské studio GABON spol. s r. o.  |  Vohnoutova 2,  Brno – Bohunice  | Tel.: 547 246 332   |  E-mail: info@gabon.cz

Zpět na úvodní stranu

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně GABON jsou určeny pro ty zákazníky, kteří vyžadují neobvyklý a neokoukaný design a exkluzivní materiály a provedení. Jejich kouzlo spočívá v eleganci, čistotě a jednoduchosti. Snoubí se v nich vysoká funkčnost s účelností a moderním výrazným designem. U našich kuchyní si ovšem můžete přát prakticky cokoliv. Moderní kuchyně zároveň musí splňovat dnešní vysoké požadavky na funkčnost, aby vám co nejvíce usnadnila práci a také na kvalitu, aby vám vydržela co nejdéle.

Přemýšlíte nad realizací vaší nové, moderní a zároveň praktické kuchyně, která sedne na míru potřebám vaší domácnosti? Nabízíme to nejlepší ze současných trendů moderních kuchyní. Přinášíme kvalitní nadčasová řešení, ušitá na míru vašim potřebám. Nové materiály, moderní vybavení elektrospotřebiči, dle nejnovějších požadavků a to vše se vám snažíme poskytovat za příznivé ceny.

Moderní kuchyně GABON

Moderní kuchyně GABON to znamená kvalitní provedení a líbivý design za atraktivní cenu. Prim hraje kvalitní zpracování, použité vytříbené materiály a především chytré dispoziční řešení. Tyto moderní kuchyně si jednoduše zamilujete! Neváhejte se na nás obrátit s realizací i vaší kuchyně! Poradíme vám ve výběru kuchyně GABON, jenž je zárukou kvality. Popusťte uzdu své fantazii a nechte se inspirovat v naší fotogalerii, kde si můžete prohlédnout naše již realizované moderní kuchyně.

Vytvořit moderní kuchyň je snadné – tedy pokud máte k dispozici nadšené návrháře a neváháte použít ty nejkvalitnější materiály. V Gabonu najdete kuchyňské linky, které vznikaly právě spojením moderního designu a prémiových materiálů. Posoudit to můžete sami při pohledu do galerie našich moderních kuchyní, nebo ještě lépe při návštěvě naší prodejny, kde se vám bude věnovat vyškolený personál.

Výběr kuchyňské linky není radno podceňovat – vždyť vaši novou moderní kuchyni z Gabonu budete využívat pro její nadčasovost a kvalitu skutečně hodně dlouho! Proto je dobré probrat s našimi zaměstnanci vaše představy a rádi vám je pomocí návrhářského programu zobrazí – každý detail kuchyně si budete moci prohlédnout na fotografiích, které program vytvoří. Budete se tak moci lépe rozhodnout, jak by měla vaše nová moderní kuchyně vypadat. Praktická je v tomto ohledu i naše služba Návrh zdarma u Vás doma – v pohodlí domova si budete moci vybírat z různých návrhů moderních kuchyňských linek, které budou rozměrově vhodné do prostor vaší kuchyně.